Сільська рада
c.Мала Любаша, Костопільського району, Рівненської області

Клуб села Борщівка

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone

В 1946 році клуб було розміщено у сільській хатині. В 1948 році розібрали хату репресованої сім’ї і збудували клуб. Старе приміщення у первинному вигляді проіснувало до 1967 року. В 1967 році було побудовано типове для радянського періоду приміщення з танцювальним залом, кінобудкою та бібліотекою. Першою завідуючою була Клавдія Ліванова, а за нею у різні роки: Філіпов Іван, Алексійчук Юрій, Клімова Ганна, Іванішин Дмитро, Алексійчук Ганна, Чупринський Петро, Цимбалюк Раїса, Дубар Ольга, Сайдаківська Ольга, Грипіч Володимир, Безнюк Марія, Супрунець Любов. З 2001 року в сільському клубі працює Наталія Хлівнюк.

Борщівський сільський клуб веде гурткову роботу:

- народний фольклорний ансамбль «Борщів’янка»;

- драматичний;

- художнє слово;

- дитячий вокальний «Борщів’яночка»;

- умілі ручки;

Народні колективи, які є в селі Борщівка - народний фольклорний ансамбль «Борщів’янка».

Основною складовою діяльності клубу є організація і проведення різноманітних культурно-просвітницьких та інтелектуально-інформаційних заходів, які влаштовуються як для юних користувачів, так і для дорослої аудиторії.

Клуб активно співпрацює з навчальними та громадськими закладами, що сприяє створенню позитивного іміджу та дає додаткову можливість проінформувати населення про діяльність клубу.

В клубі проводяться різноманітні заходи, які сприяють творчому розвитку особистості, розширенню кругозору юнаків і дівчат, їх змістовному дозвіллю.

 Народний аматорський фольклорний ансамбль «Борщів'янка»

В 2003 році при сільському клубі було створено народний ансамбль «Борщів'янка» (керівники Наталія Хлівнюк, Катерина Рахільчук), де зібралися люди, які дійсно люблять та шанують народну пісню.
16 листопада 2006 року ансамблю було присвоєне звання «Народний». В репертуарі колективу українські народні, повстанські, обрядові пісні. А також колядки, щедрівки, церковні після співи.

Ансамбль бере участь в найрізноманітніших конкурсах та фестивалях Рівненщини:VII Міжнародному молодіжному фестивалі традиційної народної культури «Древлянські джерела», обласному фестивалі повстанської пісні «Повстанські ночі». Неодноразово був учасником фольклорних свят «Жнива», "Косовиця»,що проходили в Національному музеї народної архітектури та побуту України в с. Пирогово на Київщині, ХIV різдвяному фестивалі «Велика Коляда» (М.Львів), телевізійному проекті «Фольк-music» (м.Київ).