Лісопільська публічно-шкільна бібліотека

Фото Лісопільська публічно-шкільна бібліотека

Бібліотека с.Лісопіль

Фото Лісопільська публічно-шкільна бібліотека

 

Лісопільська публічно-шкільна бібліотека організовує роботу в таких напрямках:

 • допомога навчально-виховному процесу;

 • організація змістового дозвілля населення;

 • всебічне задоволення запитів користувачів;

 • забезпечення інформаційно-бібліографічного обслуговування користувачів;

 • збагачення школярів основами бібліографічних знань, виховання культури читання;

 • поновлення бібліотечних фондів.

Свою роботу бібліотека планує зосередити на таких важливих питаннях сьогодення як:

 • зміцнення моральності у суспільстві та утвердження здорового способу життя;

 • бібліографічне інформування вчителів про нові надходження літератури, інноваційні напрямки наукових досліджень в освіті, методику викладання предметів;

 • вивчення історії України та рідного краю;

 • робота з інвалідами та людьми похилого віку, багатодітними та малозабезпеченими сім’ями;

 • забезпечення широкого доступу до інформації для розвитку пізнавальних та творчих здібностей.

В бібліотеці ведеться краєзнавча картотека та картотека газетно-журнальних статей, яка постійно поповнюється новими матеріалами , алфавітний каталог, а також регіональний інформаційний центр, який також постійно поповнюється новими матеріалами.

При бібліотеці працює любительський клуб за інтересами “Перлина” - тематична спрямованість діяльності “Вивчення збереження і примноження народних традицій та звичаїв, відродження духовності. Учасники клубу за інтересами постійно беруть участь у проведенні масових заходів до різних свят.

Вже стало традицією кожного року у травні місяці проводити вечір-зустріч з учасниками Великої Вітчизняної війни, в цьому році така зустріч буде проведена під назвою “Солдати слави не чекали”. Кожного року члени клубу “Перлина” допомагають у проведенні свята села.

У 2013 році започаткували проведення години духовності на теми
“Благословення Пресвятої Богородиці”, “Хай Різдво у вашу хату принесе добра багато”, “З Великоднем у серці, без тривог весну стрічайте в запашнім цвітінні” та інші, на які запрошують людей похилого віку.

В бібліотеці ведеться робота по краєзнавству. Оформлена книжкова виставка “Мій рідний край — моя земля”. Оформлені тематичні полички “Костопільщина — земля квітучої краси”, “Моя Лісопільська земля — для мене завжди серцю мила” - виставка виробів народних умільців. Оформлені папки “Історія села”, “Поетична лісопільщина”, “Народні умільці села Лісопіль” та ін.

Проводиться зустріч з місцевими народними умільцями та місцевими поетами.

В бібліотеці постійно діють книжкові виставки на теми “Соборна моя Україно”, “Солов’їна, барвінкова, українська рідна, мово” та інші.

Проводяться літературні години на теми: “Я так люблю тебе, мій краю””, “Наталя Збіла дітям”, “Олесь гончар: життя і творчість”. Літературні вікторини: “Чарівний світ мудрих книг”, “Вікторина по творчості Л.Українки “Стежками козацької слави”.

Дитячі ранки: “Лесин віночок”, “Бібліотека — добрий чарівник”, “Нас єднає Шевченкове слово”, “Свято радості та одвічної надії”.

Перегляди літератури: “Не втихне біль голодомору”, “Франкове слово до всіх народів, і до всіх віків”, “Незабутній біль віків”.