СКП "Малолюбашанське"

Фото СКП "Малолюбашанське" Фото СКП "Малолюбашанське" Фото СКП "Малолюбашанське"

Директор СКП "Малолюбашанське"

 

СКП «Малолюбашанське» створено в 2003р. для повного забезпечення в комунальних послугах суспільних потреб Малолюбашанської сільської ради. Розпочали свою фактичну діяльність в квітні 2011р.

На даний час предметом діяльності є здійснення добування піску в кар’єрі Малолюбашанське-2 родовище піску. Створенно нові робочі місця, на разі працює 8 працівників, 6 з них жителі Малолюбашанської сільської ради.

В 2011 році надавалася субвенція на придбання екскаватора: за рахунок коштів Малолюбашанської сільської ради 40 тис.грн. та коштів Костопільської районної ради 40 тис.грн. Було придбано в комунальну власність 2 екскаватори, бульдозер, легковий автомобіль. В майбутньому планується придбання трактора та сільськогосподарської техніки для потреб місцевих жителів.

Підприємство забезпечує будівельним піском по доступним цінам жителів Малолюбашанської сільської ради та Костопільського району. Також СКП «Малолюбашанське» сплачуються всі податки та збори в повному обсязі (податок на прибуток 35.1 тис.грн., плата за користування надрами 48.9 тис.грн., плата за землю, податок з доходів працівників в місцевий бюджет), що сприяє покращенню економічного стану сільської ради.

В майбутньому планується відкриття сміттєзвалища для збирання відходів, що покращить життя населеним пунктам. 

 Ковальчук Сергій Васильович - директор СКП "Малолюбашанське"

Народився 28.06.1979 року в селі Мала Любаша.

На посаді директора СКП "Малолюбашанське " з 2007 року.