Чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби

16 - 18 березня в місті Тячево (Закарпатської обл.) завершився Чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби, серед молодших юнаків 2003-2004 р.н. Дані змагання є другою сходинкою до Чемпіонату України (фінал) з греко-римської боротьби, який відбудеться у квітні 2018 року та є відбором до чемпіонату Європи, який відбудеться в Угорщині.

В чемпіонаті змагались понад 150 кращих борців, із Західної зони (Віницької область, Рівненської область, Тернопільської область, Івано-Франківської область, Львівської область, Закарпатської область).

Змагання були цікавими, азартними і видовищними. Всі учасники запекло боролися на килимі, щиро раділи перемогам та хвилювались через поразки. За результатами поєдинків визначились найсильніші. 

Спортсмени Малолюбашанської громади, вихованці Костопільського спортивного клубу «Базальтова скеля», які брали учась у цих змаганнях показали чудовий результат та посіли такі призові місця:

Другі місця:

• Максим Українець (с.Мирне), вагова категорія 34 кг;

• Максим Демчук (с.Мирне), вагова категорія 57 кг;

Треті місця:

• Дмитро Ковальчук (с.Мирне), вагова категорія 38 кг;

• Антон Оліфер (с.Данчиміст) вагова категорія 52 кг.

До змагань юних борців підготував тренер Дмитро Артюх.

Вітаємо борців нашої громади з перемогами та бажаємо великої наполегливості, удачі та підкорення нових спортивних висот.