Чемпіонат України з греко-римської боротьби

2-4 квітня у м.Рівне пройшов Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед молодших юнаків.  Це юнаки 2002-2005 років народження. Турнір зібрав більше 400 учасників із всієї України. Серед них – семеро вихованців Костопільського спортивного клубу "Базальтова скеля". Дані змагання є відбірковим етапом до чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, який відбудеться в Угорщині 15-17 червня 2018 року.

Спортсмен Малолюбашанської громади, вихованець Костопільського спортивного клубу "Базальтова скеля" Антон Оліфер став бронзовим призером Чемпіонату України.

Антон боровся у ваговій категорії до 52 кг, в якій змагалися 36 кращих борців зі всієї України. Він провів п’ять сутичок, з них чотири переміг і посів почесне третє місце.  На Чемпіонат Європи Антон не поїде, але він виконав норматив у кандитати майстри спорту України і потрапив у борцівську еліту.

«Я дуже радію за Антона та розумію: для нього ця медаль – не з металу, а з поту і крові. Тому що він дійсно багато трудився і виклався на повну. Бог любить тих, хто трудиться» - з гордістю про вихованця розповідає тренер Костопільського спортивного клубу «Базальова скеля» Дмитро Артюх.

Вітаємо Антона Оліфера з прекрасним результатом і бажаємо йому терпіння, витримки та сумлінної праці.