Гірчить Чорнобиль, крізь віки гірчить...

Виставка-пам'ять “Світ про Чорнобиль пам'ятає” в бібліотеці с.Данчиміст

Книжкова виставка-реквієм «І біль, і сум...» в бібліотеці с.Борщівка

Виставка-реквієм "Дзвони Чорнобиля душу тривожать" в бібліотеці с.Мирне

Тематична виставка «Чорнобиль: подвиг, пам’ять, істина» в бібліотеці с.Маща

Урок – спогад «Найбільша екологічна катастрофа сучасності» в бібліотеці с.Маща

Вихованці ДНЗ «Вишиванка» пустили на воду білі човники

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства - вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей різних професій - цивільних і військових, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 32 роки це день змушує задуматися про можливі наслідки діяльності людини.

До цієї чорної дати в бібліотеках Малолюбашанської сільської ради було проведено низку заходів. Так, у публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Данчиміт підготовлено виставку-пам'ять “Світ про Чорнобиль пам'ятає”. На ній розміщено книги про цю трагедію, а також вирізки статей з періодичних видань, які зібрані в окрему папку "Чорнобиль, час і ми".

У публічно-шкільній бібліотеці-філіалі села Мирне підготовлено виставку-реквієм "Дзвони Чорнобиля душу тривожать".

У Мащанській публічно-шкільній бібліотеці провели урок – спогад «Найбільша екологічна катастрофа сучасності», який підготував вчитель Мащанського ліцею Озарчук Андрій Валерійович, оформлено тематичну виставку «Чорнобиль: подвиг, пам’ять, істина».

У публічно-шкільній бібліотеці села Мала Любаша оформлено виставку “Чорнобиль вічна рана моєї країни”.

В Борщівській публічно-шкільній бібліотеці-філіалі до уваги користувачів представлена книжкова виставка-реквієм «І біль, і сум...». Документальні та художні твори, представлені на ній, ознайомлять всіх бажаючих з деталями трагедії на ЧАЕС, її наслідками та подвигом героїв-ліквідаторів, які, ризикуючи собою, першими прийняли на себе вогонь атомної катастрофи.

В память жертвам та ліквідаторам катастрофи вихованці дошкільного навчального закладу «Вишиванка» пустили на воду білі човники.