На території Малолюбашанської сільської ради відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам′яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Початок мітингу в с.Мирне

Ветерани війни с.Мирне

Вітальне слово заступника сільського голови Корнійчука П.В.

Рух колони до пам′ятника воїнам односельчанам с.Мирне

Покладання квітів с.Мирне

Мітиг «Тихі зорі вічної пам′яті» с.Мала Любаша

Привітальне слово Малолюбашанського сільського голови В.Ф.Талащука

Ветерани війни с.Мала Любаша

Настоятель храму Свято-Покровської церкви с.Мала Любаша отець Олексій

мітинг – реквієм «Хай вічна пам’ять лишиться за вами» с.Маща

настоятель храму Свято-Іоанна Богослова с. Маща Даниіл Ільницький

Вітальні слова першого заступника сільського голови С.А.Ковальчук

Учнівська конференція в Мирненському ліцеї

Хвилини пам'яті «Тих днів не змовкне слава» в Данчимістській гімназії

Флешмоб в Мащанському ліцеї "МИРНА УКРАЇНА"

8 травня в населених пунктах та закладах Малолюбашанської сільської ради відбулися заходи з нагоди Дня пам′яті та примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У День пам'яті та примирення в с.Мирне біля Мирненського сільського будинку культури відбувся мітинг на якому були присутні учасники війни, діти війни, учні Мирненського ліцею, трудові колективи установ та громадськість села.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Корнійчук Петро Володимирович привітав всіх присутніх зі святом та вручив квіти та подарунки присутнім учасникам Другої світової війни, а також передав для бібліотеки села Мирне книги пам′яті Мирненської сільської ради до якої занесені особи, які народилися на території Мирненської сільської ради і полягли на фронтах Другої світової війни або пропали безвісти. Оприлюднені в книзі архівні матеріали підтверджують місце загибелі та поховання бійців, засвідчують їх нагороди. Вказано місце розташування поховань та можливі контакти з місцевими органами самоврядування.

Краще відчути події цих страшних воєнних років допомогли пісні, які прозвучали у виконанні мирненського аматорського хору. 
Урочистою ходою, під гучні звуки юних барабанщиків, учасники мітину пройшли до пам′ятника воїнів-односельчан, які загинули в роки Другої світової війни.

Потрібно пам'ятати ім'я людей які поклали своє життя на вівтар великої Перемоги. З цією метою ведучі заходу згадали всіх поіменно односельців, які загинули в роки Другої світової війни. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять про наших загиблих односельців та відбулася церемонія покладання квітів до обеліску.

В с.Мала Любаша біля пам′ятника воїнам односельчанам відбувся урочистий мітиг «Тихі зорі вічної пам′яті». Із вітальним словом до присутніх звернувся Малолюбашанський сільський голова Віктор Флорович Талащук та вручив для учасників та дітей війни подарунки. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, настоятель храму Свято-Покровської церкви с.Мала Любаша отець Олексій відправив панахиду.

В с.Маща біля Обеліска Слави відбувся мітинг – реквієм «Хай вічна пам’ять лишиться за вами». У заході взяли участь перший заступник сільського голови Ковальчук Світлана Андріївна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Круліковський Олександр Володимирович, голова первинного осередку організації ветеранів України Брикса В.Й., учнівський та педагогічний колективи Мащанського ліцею, працівники закладів культури та жителі села. У пам'ять про всіх загиблих в роки Другої світової війни настоятель храму Свято-Іоанна Богослова с. Маща Даниіл Ільницький відслужив панахиду.

Учасники заходу поклали квіти до Обеліска Слави, хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто виборював нам мир.

В Мирненському ліцеї під керівництвом вчителя історії Глудик Людмили Іванівни було організовано та проведено учнівську конференцію на тему: "Друга світова війна в історичній пам'яті".

У Данчимістській гімназії проведено хвилини пам'яті «Тих днів не змовкне слава». Під час заходу ведучі розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги, гості вшанували хвилиною мовчання. 

Журливі пісні прозвучали у виконанні аматорського гурту клубу села Данчиміст. Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Корнійчук Петро Володимирович привітав всіх зі святом та передав квіти і подарунки учасникам Другої світової війни та дітям війни, а також для бібіліотеки села Данчиміст книги пам'яті Мирненської сільської ради. Також учні поклали квіти до могили невідомого солдата захороненого на кладовищі села Данчиміст.

В Мащанськомц ліцеї з нагоди Дня пам’яті та примирення пройшов флешмоб "МИРНА УКРАЇНА"

Вічна пам’ять тим, хто поклав свої життя під час війни. Низький уклін матерям, чиї сини боронили і боронять нашу землю на Сході України.