Сільська рада
c.Мала Любаша, Костопільського району, Рівненської області

Інформація про визнання переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти "Журавлик-2" Малолюбашанської сільської ради

None

Відділ освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради повідомляє, що 12 листопада 2018 року в приміщенні Мирненського адміністративного офісу Малолюбашанської сільської ради відповідно до наказу відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради №49а від 26.09.2018 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Мирненського закладу дошкільної освіти “Журавлик-2” Малолюбашанської сільської ради. Для участі в конкурсі подала документи Августинович Г.І.

За результатами всіх етапів конкурсу комісія визнала Августинович Г.І. переможцем конкурсу на вакантну посаду директора Мирненського закладу дошкільної освіти Малолюбашанської сільської ради та рекомендувала начальнику відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради І.П.Гончаруку підписати контракт з переможцем конкурсу.