Благоустрій Малолюбашанської сільської ради

Малолюбашанська сільська рада активно використовує громадські роботи як одну з ефективних форм сприяння зайнятості населення. Що дає можливість забезпечити хоча б тимчасово незайняте населення роботою.

Для цього заключний договір з Костопільським центром зайнятості, щодо надання послуг робочої сили, 50% оплата центром зайнятості, 50% - місцевий бюджет.

Завдяки тісній співпраці з центром зайнятості, сільська рада вирішує безліч проблем соціально – економічного розвитку підвідомчої території. Це і благоустрій населених пунктів, проведення часткових ремонтних робіт в установах сільської ради, облаштування та прибирання зупинок, ліквідація малих стихійних сміттєзвалищ, наведення порядку на кладовищах.

Особливо Малолюбашанська сільська рада хоче подякувати сумлінним працівникам, які перебувають на обліку в Костопільському центрі зайнятості та відпрацьовували громадські роботи в сільській раді Кашецька Н.С., Корнійчук В.В., Усік К.А., Левчук М.А., Глудик В.В., Боіченко Л.В., Кузьмич О.В., Артинюк О.В., Івашинюта О.О., Михальчук Л.В., Янковська В.М., Петренчук В.О. Окремі робітники влаштовані в дитячий садок “Вишиванка” на постійну роботу.

Адже завдяки праці цих сумлінних та працьовитих людей установи сільської ради виглядають привабливими, упорядкованими та чистими, що дало можливість зайняти друге місце в Костопільському районі за кращий благоустрій населених пунктів.

 

 

 

 

                                                                                                 Сільвиконком