Благовіщення Пресвятої Богородиці

 

Яка ж ти гарна, квітка чистоти

При Непорочно зореній короні

Кли б не Ти, о, Ти?

Хто нас згадає при Господнім троні.Такими словами розпочалося духовне свято Благовіщення Пресвятої Богородиці в селі Лісопіль. Не має християнської душі без любові до Пречистої Богоридиці. Сам Бог прийшов на землю через Марію і бажає, щоб ми через Марію наблизились до Нього.

З давніх-давен свята церква відзначає 7 квітня визначе велике свято Благовіщення. Ведучі свята вчитель Лісопільської філії Мащанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів О.В.Красновська та завідуюча Лісопільської ПШБ Л.І.Дубіч розповіли про життя Марії. Одного разу Діва Марія читала священну книгу пророка Ісаїя, і їй явився архангел Гавриїл і сказав “Радуйся, Благодатная, Господь з тобою, благословенна Ти між жонами! Ти народиш сина і назвеш його Іісусом”.

На святі прозвучали Біблійні оповіді про життя і страждання Ісуса Христа. У виконанні учнів місцевої школи Колодижної М., Козачок В., Козачок Б., Нагорної І., Кривульської І., Кривульської Т., Шолохової А., Ковальчук Д., Васильчук В. Прозвучала поезія про Богородицю. На святі також розповіли про дні великого посту. Коли кожна людина покликана переглянути своє життя, стан своєї душі. І принести покаяння та виправлення для досягення духовної досконаленості. Порадували присутніх духовними піснями учасники місцевого самодіяльного ансамблю “Перлина” під керівництвом Л.І.Дубіч. У складі О.В.Красновської, Н.Ю.Красновської, О.В,Лесик. З привітальним словом та найкращими побажаннями виступила сільський голова С.А.Ковальчук.

З давніх-давен дзвони використовували як сповіщення якогось лиха, болю, пожежі, ворожого нещастя. Сьогодні дзвони б’ють на сполох, закликаючи нас до любові, бо тільки любов і милосердя роблять нас справжніми людьми. Мешканців села Лісопіль порадував такий захід на духовну тематику.


                                                                                                                      Л.І.Дубіч