Досвід заступників голів районних рад у Малій Любаші

Зустрічали гостей з хлібом і сіллю

Привітання сільського голови Малолюбашанської сільської ради Ковальчук Світлани Андріївни

 

17 липня 2013 року на базі Малолюбашанської сільської ради відбулася нарада з питання з розвитку місцевого самоврядування, в якій взяли участь заступник голови обласної ради Олександр Чуприна, виконуючий обов’язки голови районної ради Василь Тильман, представники керівного складу Костопільської райдержадміністрації та районної ради, заступники голів районних рад.

Органи місцевого самоврядування Малолюбашанської сілської ради мають чітку стратегію розвитку територіальної громади, тісно співпрацюють з виконавчою владою району та районною радою, активно беруть участь у конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Питання фінансової спроможності місцевого самоврядування та участі громад у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм стало ключовим на нараді.

З тим, як втілюються в життя проекти в Малолюбашанській сільській раді, учасників наради ознайомила очільник територіальної громади Світлана Ковальчук.

Про реалізацію проектів був показаний відеофільм про переможців конкурсу проектів із Підлужненської, Великомидської, Маломидської, Малостидинської сільських рад.

Сільський голова Малої Любаші наголосила, що велика заслуга в процесі діяльності села представників малого та середнього бізнесу, керівників району, депутатів сільської ради, представників культури та інших.

Заступники голів районних рад ознайомилися з роботою комунальних підприємств Костопільського району, побували на об’єктах соціально-культурної сфери Малолюбашанської сільської ради.