Лісопіль - моє рідне село!

ведучі свята

привітання з нагоди 55-ти річчя Дубіч Людмилі Іванівнівні

подяка приватному підприємцю Дубару Андрію Петровичу

виконання повстанської пісня школярами

вручення подарунків учасникам АТО

наймолодші учасники свята

вручення подарунку ювілярці з нагоди 85-річчя

Виступ Степанюка Володимира Борисовича

Сашко Невже

З такою назвою 9 серпня 2017 року відбулося свято села Лісопіль в День святого  великомученика і цілителя Пантелеймона під відкритим небом спортивно-дозвіллєвого майданчика "Лесин парк". 

Вітали жителів села Лісопіль керівництво Малолюбашанської сільської ради, зокрема заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Талащук Віктор Флорович, секретар сільської ради Лемешевська Алла Михайлівна, а також голова Костопільської районної ради Ткачук Сергій Михайлович, які вручили і вшанували подарунками та грамотами старожилів, учасників АТО, школярів та інших жителів села.

На початку свята Гімн України заграв учень сопілкою, що придало колориту і незвичності. Багато звучало пісень про Україну, про рідний край, батьків, друзів. Повстанську пісню заспівали учні Мащанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Свій власний вірш-подяку "Патріот" зачитав Степанюк Володимир Борисович. Наймолодші жителі села Лісопіль вітали віршами і піснями всіх присутніх. На завершення свята виступив Сашко Невже, а також ВІА ТоШоНаДо.