Мода 80-х

 

23.01.2015р. учнівською радою «Веселка»  та педагогом-організатором Трофімовою Н.В. було проведено костюмовану вечірку в стилі 80-х років «Мода 80-х». Така тема вибрана не випадково, адже формування у старшокласників естетичних смаків забезпечує здатність людини до освоєння багатств світової і національної культури, як акумульованого досвіду минулих поколінь. Як виявилося, учні школи не орієнтуються в моді та культурі минулих часів, для них, під час підготовки до вечірки, майже все було нове і незвичне, а й дещо смішне. І це була хороша можливість поринути в атмосферу 80-х років.

Учні старанно готували до вечірки і костюми, і номери. Журі Лукомська Н.М. вчитель англійської мови та Ковальчук О.В. завідуюча клубом с.М.Любаша визначали найкращі костюми в стилі 80-х років, в цьому їм допомагали присутні вболівальники. Вечір проходив у декілька етапів. Ведучі Андрієвська Тамара та Глудик Ірина (9 клас) пояснили, що таке стиль 80-их і які були основні на той час тренди. Наголосили, що жінку 80-ті роки зробили настільки розкутою і вільною, що в 70-і таке нікому і не снилося… Перша номінація називалася «Бізнесвумен 80-х», визначали найкрасивіший діловий костюм того часу. Виборола цю нагороду учениця 7 класу Демнянчук Інна. Також підходящі костюми підготували такі учні, як Андрієвська Тамара, Кримінська Марія, Гук Іванна, Кашецька Марина. До другої нагороди «Міс диско 80-х» ведучі розповіли про образ бунтарки і що стиль був нерозривно пов’язаний з музикою. Так, учениці 7 класу заспівали на той час популярну пісню «Американ бой» (Власюк Аліна, Пісковець Іванна, Лилак Руслана, Лилак Аліна). А костюм «Міс диско» найкраще підготувала Пісковець Іванна.

Багато було сказано про макіяж, який в ті роки робили дуже яскравий, а також про зачіски, що популярними стали перуки, шиньйони, хімічні завивки і все це доповнювалося бантами із шифону, шовку і мережив. Визначили на вечірці найбільш підходящу зачіску та макіяж. Нагороду «Міс макіяж 80-х» отримала Лилак Іванна (7 кл.), а «Міс зачіска 80-х» виборола Пущало Аліна (8кл.).

Також звернули увагу і на те, що у 80-ті роки стали популярними великі кільця у вухах, різноманітна пластмасова біжутерія, кліпси, сережки до плечей, а також широкі пояси. Тому номінацію «Міс аксесуар 80-х» виборола Мушина Софія (8кл.) На думку журі, вона підібрала аксесуари найкраще.

Учні 8 класу підготували сценку «Прогноз погоди», а учні 5 класу затанцювали танець «Ламбада», який в кінці 80-х років був. Зал вирішив, що один із найкращих костюмів підготувала Власюк Аліна (7 кл.).