Музичний калейдоскоп "Пісенна гордість України"

Впродовж тижня у Малолюбаській школі І-ІІ ст.  з 16 березня по 20 березня бібліотекар Гук Є.А. та педагог-організатор Трофімова Н.В. провели  музичний калейдоскоп під назвою «Пісенна гордість України».

Були вибрані такі талановиті співаки України, як Діана Петриненко та Оксана Петрусенко і відомий композитор Ігор Шамо.

Діти на перервах слухали пісні їхнього звучання та пісні, написані українським композитором. Прозвучали такі пісні: Діана Петриненко «Мати сіяла сон», «Сміються, плачуть солов’ї», «Нащо мені чорні брови»; Оксана Петрусенко «Чи я в лузі не калина була», «Стоїть гора високая», «Наталка Полтавка»; Ігоря Шамо «Києве мій», «Льонок», «Три поради», «Не шуми, калинонько» у виконанні українських співаків. Звісно, що всіх пісень неможливо прослухати, адже їх дуже багато. 

Також була підготовлена невеличка виставка про цих талановитих українських людей. Зокрема, коротенькі біографії, портрети, список  рекомендованої літератури, яку можна знайти про Діану Петриненко та Оксану Петрусенко, Ігор Шамо та ще цікаві факти з житті і самі твори.

Метою проведення музичного калейдоскопу було в першу чергу виховувати любов та  інтерес дітей до української музики, збагачувати враження дітей, знайомлячи їх з різноманітними музичними творами, адже музика, як і художнє слово чи картина, повинна стати для дітей способом вираження почуттів, настрою. Слухання музики розвиває інтерес до неї, любов, розширює кругозір, підвищує музичне сприйняття.

Для дітей такий захід був новим, незвичним, зрозуміло, що такі пісні учні чують не часто. Саме такі талановиті особистості показують всьому світу, що Україні є ким гордитися.