Не забудем героїв своїх.

                     День пам’яті і примирення та 70 річниця Дня перемоги над нацизмом у IIсвітовій війні - це важливі дати для сучасної України. У селі Борщівка було проведено ряд заходів, присвячених великому і безсмертному подвигу нашого народу. Протягом травня в Борщівській ПШБ діяла літературна акція "Прочитана книга про війну - твій подарунок Перемозі!" В Борщівській ЗОШ I-II ступенів проведено урочисту лінійку «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» На лінійку всі прийшли з логотипом червоного маку на грудях. Учнями створено «Дерево миру» із дитячих роздумів про війну та її наслідки, навіяних читанням літературних творів цієї тематики.

                      Сільський голова Світлана Ковальчук разом із представниками сільської громади поклали квіти до пам’ятного знака загиблим воїнам УПА в урочищі Кадубище. Свідки тих подій Ольга Гнатюк та Василь Цимбалюк розповіли про загибель українських патріотів.

                             9 травня в Борщівському сільському клубі було проведено зустріч з ветеранами «Уклін живим-загиблим слава». Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО хвилиною мовчання та запалили свічки. З вітальним словом виступила сільський голова Світлана Ковальчук, яка привітала присутніх з Днем перемоги, подякувала за мужність, самовідданість, жертовність заради миру на Землі та подарувала ветеранам подарунки. Міцного здоров’я, душевного спокою й многих літ на віку бажали сивочолим ветеранам фольклорний ансамбль «Борщів’янка» та учні Борщівської ЗОШ I-II ступенів.