Новорічна акція

У Малолюбаській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів до новорічних свят відбулася акція "Збережемо ялинку - відновимо традиції нашого народу", яку підготували члени дитячої організації "Барвінчата".

 Метою акції є виховання бережного ставлення до природи рідного краю, розвиток творчої та пізнавальної діяльності, підвищення екологічної культури та свідомості дітей, відновлення традицій наших предків. Адже щороку 1 січня  викидаються непродані, вже нікому не потрібні ялинки, які закінчують своє життя на смітнику. Тому ця тема дуже актуальна в наш час і такі акції: по-перше, не допускають незаконних вирубок хвойних насаджень, по-друге, агітують купувати новорічні ялинки тільки в організованих пунктах продажу, по-третє, дають змогу обрати собі альтернативу живій ялинці, зробити добру справу для природи і при цьому не відмовитись від звичаїв. Адже створити відчуття свята, радісного очікування новорічного дива можна й без знищення дерев.

Тож учні та колектив школи показали гарний приклад, щоб разом подбати та зберегти хвойні насадження та закликають приєднуватися до цього всім. Адже приємно усвідомлювати в новорічний вечір, що збережені ялинки й надалі ростимуть на радість людям.