Новорічна магія 2015 року

26.12.2014 року для учнів 5-9 класів проведений вечір «Новорічна магія 2015 року». Всі сценки проходили у формі казки, але казки не простої, а осучасненої, а саме: «Снігуронька» (учні 9 кл.), «Червона Шапочка» (учні 6 кл.), «Вечори на хуторі біля Диканьки» (учні 7 кл.). Головні герої Дід та Баба  зліпили із снігу Снігурку, яка була задурманена телевізором і рекламою.  На щастя, Дід Мороз залишився таким же добрим і щедрим, яким всі його пам’ятають і він допоміг перетворитися Снігуроньці на розумну, гарну, добру.  Дід Мороз попередив, що головна героїня вечора знову може стати такою, якщо всі герої казок не пригадають, яким були раніше.

Новорічний  вечір був присвячений казці, диву, чародійству. Адже,  дійсно, якщо ми не будемо забувати своїх казок, тоді чудеса не будуть нам потрібні. Всім потрібні казки – і дітям, і дорослим – щоб одного разу, коли, здається, весь світ проти тебе, вистачило сил сказати: «Я знаю, що я правий!» .

Також учні 5 та 7 класу привітали гостей Новорічним піснями. Всі п’ятикласники прийшли в новорічних масках. Дирекція школи вручила на святі грамоти найкращим гравцям з міні-футболу школи - це Чупринський Юрій (6 кл.) та Лилак Руслана (7кл.).

Цього року до Новорічних свят був оголошений конкурс «Новорічний відтінок» за найкраще прикрашений клас. Учасникам потрібно було прикрасити свій клас оригінально і за певною тематикою. 8 клас виборов 1 місце, всі новорічні прикраси були синьо-жовтого відтінку

                                                                                         Н.Трофімова