По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай

День 19 грудня з особливим терпінням чекають діти, бо свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм. В цей день у школі було проведено свято «По Вкраїні з краю в край ходить Святий Миколай». Учні початкових класів брали активну участь у святі, залучені були всі діти. Прозвучало багато пісень: «Святкова», «Нічка чарівна», «Шпак», «Хто, хто Миколая любить» та інші.

Учні 1-го класу розповідали вірші-загадки. Хто з присутніх дітей правильно відгадував, тому першокласники вручали гостинці.

Чарівними гостями на святі були: Ангели, Чортик, Вітер, Яринка, Тарасик та, звісно, Святий Миколай, який привітав дітей подарунками і гарними словами.

Весело та урочисто пройшла ярмарка-виставка «Гостинці святого Миколая». Учні школи презентували та мали змогу продати свої власноручно зроблені вироби. Учні 4-го та старших класів продавали приготовлені солодощі та смачні страви. Найактивнішу участь у ярмарці взяли колективи 4-го, 6-го, 7-го класів і кошти, які вторгували на ярмарці, віддали на благодійні цілі школи.