Розвиток дітей у позаурочний час

В клубі села Мала Любаша

Гурток малювання

Психологічний тренінг "Моє"Я"

В Малій Любаші нещодавно відкрився гурток малювання, який проводить керівник Костопільського будинку школяра Шевченко Ірина. Заняття з дітьми проходить в Малолюбаській школі І-ІІ ступенів. Адже малювання створює умови для розвитку творчої, гармонійної, інтелектуально-розвинутої особистості, виховує почуття краси.

Взагалі по собі гуртки та секції дуже корисні для будь-якого школяра і молодої людини. Додаткові заняття поза стінами школи вчать правильно організовувати свій день і діти мають змогу відпочити. Так, у клубі села Мала Любаша діти також вчаться танцювати, розвивається музичний смак, почуття ритму, пластики, координації рухів і взагалому фізичний розвиток.

Діти та молодь мають змогу отримати нові враження і нових друзів завдяки груповим заходам, які проводить фахівець із соціальної роботи Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Трофімова Н.В. на різноманітну тематику. Наприклад, в школі був проведений психологічний тренінг "Моє"Я". На такому занятті учні могли краще усвідомити сильні сторони своєї особистості.

Такі гуртки та заняття дозволяють розвинути ті навички та здібності, які не завжди можна отримати в школі. Малолюбашанська сільська рада намагається створити найкращі умови для гармонійного розвитку дітей та молоді.