Світ моїх захоплень

У 5 класі Малолюбаської ЗОШ І-ІІ ст. пройшов конкурс-презентація «Світ моїх захоплень». При підготовці до нього клас було поділено на творчі групи, кожна з яких представила виставку виробів своїми руками учнів класу та їхніх батьків у різних номінаціях. Крім цього, ознайомилися з участю учнів класу в загальношкільних заходах та їх успіхами у навчанні та позакласній роботі. У святково прибраному класі вивішені вислови: «Не забувай ні на хвилину, Свого призначення, людино!», «Талант – це найтісніший союз трьох начал: пристрасті, інтелекту і техніки» піаніст-педагог Г.Г.Нейгауз.

Для керівників творчих груп було надано слово. Діти старанно підготувалися.

Отже, представлені були такі номінації:

1. Номінація «Умілі руки».

Було наголошено, що з давніх-давен шанованими людьми були ті, хто своїми руками виготовляв різноманітні вироби. В нашому селі знаними майстрами були стельмахи. Їхні вироби, а це, в першу чергу, колеса до воза, славилися на всю округу. Недарма, одним з основних елементів герба нашого села є колесо до воза.

Ось і хлопці 5 класу теж підтримують народні традиції, люблять майструвати. Свої вміння вони розвивають на заняттях гуртках «Художнього різьблення». Це Карган Владислав, Семигута Степан, Макарицький Олег, Дончин Максим.

2. Номінація «Юні художники».

Багато учнів 5 класу люблять малювати. Свою майстерність вони підвищують на заняттях гуртка образотворчого мистецтва. Це учні: Гончарук Богдана, Лилак Ірина, Талащук Денис, Бондаренко Дарина, Мілейко Дарина.

3. Номінація «Творчість наших батьків».

На конкурсі прозвучала «Пісня про рушник» П.Майбороди, слова А.Малишка.

У народі говорять «Дім без рушника, як сім’я без дітей». Вишитий рушник – неодмінний атрибут багатьох обрядів. Ось і в сім’ях п’ятикласників свято бережуть родинні традиції. Мами та бабусі учнів своїми невтомними руками створили багато вишиваних шедеврів, які всі могли подивитися.

4. Захоплення класного керівника.

Класний керівник теж любить проводити свій вільний час у цікавих справах. Своє захоплення спортом він проявив у футболі, настільному тенісі і шашках. Представили нагороди, які він отримав беручи участь у різноманітних районних та обласних змаганнях. Крім цього, любить він рибалити та збирати гриби. Також були показані фотографії його трофеїв «тихого полювання». Любить він майструвати і своїми руками. Його плетені вироби із лози милують око соєю красою та довершеністю.

5. Номінація «Наші таланти».

Перед цією номінацією учні заспівали пісню «Ми козаки».

П’ятикласники беруть активну участь у різноманітних загальношкільних заходах. За результатами І семестру, колектив 5 класу зайняв 2 місце у рейтингу життєдіяльності серед учнів старших класів нашої школи.

На святі квітів було відзначено грамотою композицію «Підкова щастя», яку підготував Попович Олександр. Активну участь брали у святкуванні Дня вчителя, Нового року. На вечорі гумору зайняли І місце. Найактивнішими учасниками художньої самодіяльності є: Гончарук Богдана, Попович Олександр, Мілейко Дарина, Талащук Денис, Карган Владилав.

Люблять учні 5 класу займатися спортом. Найактивнішим спортсменом класу є фізорг Попович Олександр, який займається у спортивному гуртку з футболу. Гончарук Богдана у складі шкільної команди з футболу зайняла І місце у районному турнірі «Шкіряний м’яч».

На завершення талановиті 5-ти класники показали невеличку сценку «На прийомі у лікаря».

Було визначено переможців у номінаціях, яких нагородили  грамотами і призами.

В заключному слові класний керівник Дідовець В.Л.  привітав переможців та всіх учасників і сподівається, що й надалі учні розвиватимуть свої таланти. Що здобуті знання і практичні навички допоможуть їм не тільки в повсякденному житті, але й полегшать вибір і здобуття майбутньої професії. Надіється, що можливо саме учні цього класу в майбутньому стануть видатними вченими, спортивними чемпіонами, народними артистами. І в першу чергу, достойними і шанованими людьми.