Свято села Мала Любаша

Зустрічали гостей біля клубу села Мала Любаша ось такі експонати

Цього року до книги "Гордість і слава Малої Любаші" записана Кондратюк Віра Петрівна

Виставка робіт художниці Шевченко Ірини жительки села Мала Любаша

Привітав зі святом своїми піснями Сашко Невже

Привітання зі свято голови Костопільської РДА Коваля С.Є. та голови райради Талащука В.Ф.

Не спіть! Не дрімайте!

Спішіть! Поспішайте!

Всією сім’єю, всією ріднею

До нас завітайте!

На музики троїсті,

На танці вогнисті,

На свято врочисте!

Буде тут любо,

Буде тут гарно.

Пісень буде рясно,

Розквітни у щасті,

Роде наш красний!

Такими словами розпочалося свято у селі Мала Любаша "Розквітай мій рідний край" в рамках обласного огляду конкурсу на кращий КДК. Подія відбувалася в приміщенні клубу села. Традиційно урочисто внесені були Державний Прапор України та прапор Села, зустрічали хлібом і сіллю.

Завітало багато гостей, зокрема жителі сусідніх сіл Лісопіль та Борщівка, заступник голови Рівненської обласної адміністрації Чуприна Петро Олександрович, голова Костопільської районної адміністрації Коваль Сергій Євстафійович, голова районної ради Талащук Віктор Флорович, які урочитими промовами привітали всіх присутніх, методисти Костопільського районного будинку культури, директор обласного центру народної творчості Васєчко Феодосій Феодосійович, начальник відділу культури, спорту і туризму Петренчук Наталія Василівна.

Як ми знаємо, що 14 жовтня  - це велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, тому за звичаєм слово для привітання бул онадано для настоятеля Малолюбашанської Свято-Покровської церкви отця Олексія.

Сердечно відбулися привітання старожилів села. Багато з них були свідками і учасниками подій УПА. Адже привітання звучали на честь створення 61 річниці УПА, і в нашому краї збереглася сумна мелодія тяжкої боротьби за волю і незалежність нашої держави, яку донесли до сердець піснями колективи "Любава" та "Борщів’янка".

Привітали зі своїми номерами учні шкіл Малої Любаші та Борщівки.

Своїми піснями порадував та привітав усіх земляк Сашко Невже, якого з нетерпінням і радістю завжди чекають на рідній землі.