Свято в Лісополі

«Моє село, моє ти диво, тобою горді і щасливі»

 

Цими днями в селі Лісопіль відзначали престольне свято в день Великомученика і цілителя Пантелеймона.

Чимало прихожан прийшло до церкви на святкове богослужіння. На це дійство зібралося багато священників і прихожан не тільки із сусідніх сіл, але й різних районів нашої області.

Отець Олександр у після полудній час відкрив ще одне дійство – свято села. Цей радісний захід зібрав багато мешканців села та гостей на подвір’ї місцевої школи. Сільський голова Світлана Андріївна Ковальчук привітала присутніх із святом і побажала всім міцного здоров’я, щастя та достатку, родинного тепла.

Діти місцевої школи Аня Поліщук, Вікторія Козачок, Богдан Козачок, Софія Корейчук, Олена Дубар, Олександра Дубар, Валерія Красновська, Ангеліна Шолохова, Дмитро Ковальчук, Вікторія Васильчик розповідали вірші про рідний край.

Ведучі Ілона Дубіч та Юлія Цап розповіли всім присутнім про село та його відданих людей,  про святкування 1025 річниці хрещення Київської Русі.

На святі виступив церковний хор, який співав церковні псалми. Відзначили ювілярів, яким у цьому році виповнилося 80-85 років: Довгалюк Н.В., Лесик О.С., Куницький В.Д., Зосім П.І., та Одейчук О.К.

Вже стало традицією в день свята вітали пари, які стали на рушничок щастя а також дітей, народжених в цьому році.

На святі відзначили подружню пару Никончуків Бориса і Павліну, які в парі прожили 55 років. Усе своє життя попрацювали на цегельному заводі, звідти пішли на заслужений відпочинок. Вони виростили і виховали четверо дітей, 7 правнуків.

Відзначали також талановитих дітей школи, які займали призові місця не тільки в районі а й в області та Києві, це: Потарейко Орися, Миронець Михайло, Тимчишин Дмитро, Миронець Роман, Петренчук Юрій.

На святі села дякували депутату сільської ради Дубару А.П. за посильну допомогу у ремонті школи та Нитці В.С. за надану їм допомогу в осінньо-зимовий період.

Ведучі дякували спонсорам, які надали фінансову допомогу на проведення всята села. Це голова СКП «Малолюбашанське» Сергію Ковальчуку. Підприємцям: Прохор Лесі Сергіївні, Грипічу Сергію Івановичу, Ярошику Олександру Івановичу, Кашецькій Катерині Миколаївні, та сільському голові Ковальчук Світлані Андріївні.

Своїми піснями порадували діти місцевої школи: поліщук Аня, Корейчук Софія, Ілона Дубіч, Віка Корейчук, Юля Цап, вчитель школи Корейчук Оксана Сергіївна.

Ведучі дякували всім, хто побував на святі і запросили односельчан та гостей до короваю та святкової дискотеки.

 

 

Завідуюча ПШБ села Лісопіль Дубіч Л.І.