У Малій Любаші повертають річці Замчисько первозданну красу

На фото: річка Замчисько стає окрасою Малої Любаші; про хід виконання робіт у рамках реалізації проекту по відновленню і підтриманню сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Замчисько розповідає заступник сільського голови Малол

31 липня виконуючий обов’язки голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль, начальник відділу ЖКГ та будівництва райдержадміністрації Олександр Морозюк, заступник сільського голови Малолюбашанської сільської ради Віктор Талащук оглянули хід виконання робіт по відновленню і підтриманню сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Замчисько в межах села Мала Любаша. 

Замовником та розпорядником коштів є департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації. Відповідні роботи виконує ПСП «Західна-Україна». На сьогоднішній день грунтовно розчищуються береги річки: зрізуються зайві зелені насадження та викорчовуються пеньки гідравлічним екскаватором. Ретельно розчищується та поглиблюється русло річки одноковшовим екскаватором типу драглайн. Відповідно до експертного звіту на реалізацію проекту потрібно 928,756тис.грн.. Цю суму складають вартість будівельних робіт – 645,001тис.грн. та інші витрати -283,755тис.грн. Варто додати, що протяжність ділянки виконання робіт становить 1,85км. Реалізується проект за рахунок коштів обласного природоохоронного фонду – виділено у 2017 році 700,00тис.грн. та природоохоронного фонду сільської ради – 283,755тис.грн.

Джерело:  http://kostvlada.org/richka/