Всеукраїнський тиждень права

З 08 грудня по 12 грудня 2014 року у Малолюбаській школі проходив всеукраїнський тиждень права. На тематичній лінійці «Мої права – моє життя» до Міжнародного дня прав людини було оголошено  план проведення тижня права. Вчителі-предметники всім присутнім коротко повідомили про права дітей, визначені Конвенцією, про обов’язки та відповідальність кожного з нас.

Впродовж тижня учні школи ознайомилися із правовим куточком «Всеукраїнський тиждень права», а для учнів початкових класів на основі статей Конвенції ООН про права дитини представлена виставка малюнків «Права дитини»,  також роздані листівки «7 не можна». Для старших класів роздані буклети учнівського самоврядування «Твої права. Поважай права інших», проведена у старших класах вікторина «Знавці права».

Класні керівники також долучилися до проведення виховних годин на тему прав людини, зокрема у 9 класі  проведено виховну годину «Правові основи сучасного суспільства» (класний керівник Коваль Н.М.).

12 грудня проведена виховна година «Права і закони у твоєму житті» для учнів 7-9 класів. Захід підготували Трофімова Н.В., Бучменюк Л.З. та учні 8-9 класів. Діти переглянули фільм про порушення прав людини і обговорили життєві ситуації щодо порушення прав дітей, які виникають повсякденно. Акцентували увагу на тому, що найголовнішою людиною на планеті Земля  є кожен з нас.

Отже, захід проведений як підсумок до тижня прав людини, метою якого було формувати в учнів негативне ставлення до правопорушень, виховувати самоповагу, почуття гідності й відповідальність за себе та за свої вчинки, повагу до держави, її органів та виробляти навички правомірної поведінки,

Бібліотекар Гук Є.А. підготувала виставку літератури «Великі права маленької людини». Діти ознайомилися із книгами, журналами, якими можуть скористатися, коли порушуються права людей.