Всі професії важливі

27.03.2015 року учнівською радою «Веселка» та педагогом-організатором Малолюбаської школи І-ІІ ст. проведено профорієнтаційну гру «Всі професії важливі». Ведучі заходу учениці 9 класу Талащук Катерина та Андрієвська Тамара ознайомили учнів із життєвим способом вибору професій, інформували їх про якості, властивості людей тих чи інших професій та скерували у визначенні своїх інтересів і здібностей. Було обрано 2 команди, які підібрали назви та девіз, пов’язані з професіями. Команди придумали такі назви «Бізнес» та «Журналісти». Прозвучали дружні девізи: «Бізнес, бізнес просто клас, вболівайте всі за нас!» та «Із іншої країни він репортаж веде, Наш журналіст кмітливий цікаве скрізь знайде!».

Також проведені такі ігри: «Назви професії або спеціальності на задані букви», «Най-най», «Вгадай професію», конкурс капітанів «Виявити і перерахувати професійні якості».

Ведучі разом з учнями з’ясували, що впливає на вибір професії. Детальніше розглянули життєвий метод вибору професії.

На кінець гри проведена «Веселкова вікторина». З невеликим розривом 19 та 21 балів, перемогла команда «Журналісти» (учні 5 та 8 класів). В кінці гри учні отримали грамоту за участь та перемогу і на завершення відбулася довгоочікувана дискотека.