Яка вона в Японії душа?

Це свято стало яскравою подією у Борщівській бібліотеці, завдячуючи проекту депутату Рівненської обласної ради Ксенії Павловської «Інтелектуальне село» .
При книгозбірні діє клуб за інтересами «Борщів’янка», де зібралися люди, які люблять українську пісню, танець, слово.
На початку свята глядачів та гостей привітав дитячий танцювальний колектив керівник (Мирослава Снітчук) з яскравим українським танцем «Українська гостина».
Найцікавіші книги, що презентують прекрасну загадкову країну світанкового сонця, яка займає одну з найпередовіших позицій у світі, з її природою, звичаями, культурними традиціями і технологіями, можна вибирати для читання прямо з виставки «Загадкова Японія», яку презентувала бібліотекар Катерина Рахільчук. Така література сьогодні особливо актуальна, адже 2017 рік за рішенням Президента України Петра Порошенка оголошений Роком Японії в Україні.
Присутнім була представлена відео – презентація «Яка вона в Японії душа?», де йшла мова про цікаві факти з життя народу Японії.
Було дуже цікаво послухати каскад повідомлень під назвою «Україна – Японія: діалог культур», де присутні могли порівняти культуру Японії з нашою країною - Україною.
Дуже приємно було, що цей захід відвідали сільський голова Малолюбашанської сільської ради Світлана Ковальчук та заступник голови Малолюбашанської сільської ради, депутат Костопільської районної ради Віктор Талащук.
Депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська також поспілкувалася з жителями села Борщівка.
І на останок присутні пили чай і куштували суші.