З Днем працівника соціальної сфери

Сільвиконком Малолюбашанської сілської ради щиросередечно вітає Пісковець Валентину та Трофімову Нелю з Днем працівника соціальної сфери.

Адже невтомна щоденна праця таких працівників є вкрай важливою та необхідною. Працюючи в цій нелегкій, але благородній сфері, ви забезпечуєте належний соціальний захист громадян, які потребують підтримки.
Приємно відзначити, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще. 

В Костопільському районному будинку культури відбулися урочистості, де соціальний працівник по роботі з сім’ями, дітьми та молоддю Малолюбашанської сільської ради Пісковець Валентина відзначена грамотою Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішенні проблем соціального захисту громадян України та з нагоди професійного свята - Дня працівників соціальної сфери.

Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!